Për të mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur. Nissan … NISAN NOTE 1.2 AUTOMAT,,,2014,,,NGA ZVICRA,,, Nissan Micra viti 2011, automat, 1.2 benzine, 5500 Euro, Nissan Altima 2011 full option, automat, 2.5 benzinë, 6500 €, Nissan Altima 2011 full option,automat,2.5 benzinë,6500 euro, Nissan Qashqai Nafte Automat Panorama Lekure. NISSAN MICRA Benzine-Gas L.Renzo 2008 me dogane te paguar. Vetura dhe Nissan ne Shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali. Lire. I skaduar 24 Korrik 2020, Tiranë. Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com. Filtro njoftimet apo kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej ofertat me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al. Euro 7,500 Tipi Makines: Veture Vendodhja: Tirane 120,000 KM Viti Prodhimit: 2013 Motorri (CC): 0.8L Transmisioni: Automatike Cmimi i diskutueshem! Shitet Nissan Micra: Makina ne shitje ne Tirane 2,500 Euro. Shiten Nissan te Reja, te Perdorura. 2000 cc, Naftë 170000 km Automatike E zezë . NJU-JORK—Dëshmitarët e Jehovait po shesin disa nga pronat më të kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights në Bruklin, Nju-Jork. 13 Shk 14:49 ... Nëse po shisni diçka, regjistroni një njoftim me titull "Për shitje … Kreu. Manuale Forma e … Shiko nisan ne shitje makina, vetura, të reja apo të përdorura si Nissan Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra, dhe shumë Nissan ne shitje të tjerë Kërko nisan ne shitje dhe gjej atë që të duhet. SHITET NISSAN PATHFINDER AUTOMAT 2.5 DIESEL 4x4, Nissan Qashqai 2.0 Nafte Me Dogane Viti 2011. Shiko Nissan ne shitje të ndryshëm si, Leaf, Kicks, Rogue, Murano, Frontier, Sentra dhe shumë të tjerë, me çmimet më të volitshme. Krijo njoftime për nisan ne shitje në Merrjep.al dhe gjej blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme. Kyçuni për ta ruajur rezultatin e kërkimit. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi. Posto Njoftim. Logohu Regjistrohu. NISSAN Qashqai 2.0 Nafte Automat Me Dogane Full Full. Nissan Qashqai ne Shitje Durres, Viti 2009, Kambio Manuale. Nissan Micra viti 2003. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe shpalljet e ruajtura tek "llogaritë". MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Mire. Nissan navara full options Full service history Nissan 190hp turbo Me gjendje perfekte Per cdo informacion ju lutem kontaktoni flm Makina ne shitje Makina me qera Pjese Kembimi Servise. Motor 1.5 Diesel, 170.000 km. Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com. 7 500 EUR Viti: 2009. MirLir.com: Vetura në shitje | Nissan | në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Vetura | Nissan | në Kosovë dhe Shqipëri ! Ne vitin 2012 Auto Mita u zgjerua duke filluar bashkëpunimin edhe me Renault dhe Dacia për tu zgjeruar ne vitet ne vijim edhe me Nissan. Nëse nuk keni llogari, ju mund të krijoni një. Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË! Shiten Nissan Qashqai te Reja, te Perdorura. nisan ne shitje në Gjithë Shqipërinë. MAKINA NË SHITJE . Reklama: Autoshkolla 'Edison' Bënë Zbritje 5000 Lek Nga 38.000 Lek behet 33.000Lek Telefono tani 0693444225 Shitet Nissan Qashqai Durres - NRG Motors Car Nissan Primastar 2.0 Dci90. Me marrveshje (Çmimi) Naftë … Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe , kategori Vetura , ose vendndodhje , MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme. 10 000 Lloji i karburantit. Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. në Gjithë Shqipërinë. I/e përdorur 2008' Nissan Note Benzinë Mekanike 170000 km. Shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej Nissan me ofertat më të mira në Gjithë Shqipërinë. Gjilan 31 January 18:07 Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Nissan | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. MirLir.com: Nissan | Vetura në shitje në Kosovë dhe Shqipëri - Kerkoni ose postoni tani Nissan | Vetura në Kosovë dhe Shqipëri ! Nissan Qashqai me 7 Ulese Dizel 2.0 me 150 kf 4X4, nissan qashqai 2.0 dizel automatik 4x4 2011, NISSAN QASHQAI+2 2.0DCI 4x4 150PS AUTOMATIK 7 ULSE, Shitet Nissan Patrol Y61 2.8 Tdi Diff Look, Pjesë për NISSAN NAVARA-PATHFINDER 2.5 dCi, Shes Pjesë për Nissan X-Trail 2.0 DCI 2009, Nissan Micra K13 1.2 Automatik 2013 i sapo ardhur, Nisan Note 1.5 Diezel-06-RKS-Mundsi Ndrrimi, Nisan Micra 1.3 Benxin Rks afer 4 Muj klim ac Viti 2000, NISAN X TERRA 4.0 BENZIN VITI Prodhimit 2005, NISSAN X-Trail 2.0 dCi 177 KF TEKNA 4WD-Automtik, nissan pathfainder 2.5 dizell 1vit rks boj ndrrim, Frazat më të njohura të kërkimit në Kosovë. Nissan Qashqai Kontaktoni ne Whats up. Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Dec 19, 2020 - Nissan, Qashqai, Viti 2011, Manual, Nafte, Bardhe, 1500 cc, 212500 km, Pasqyra elektrike, ABS, ESP, A/C: Clima, Bluetooth, USB, Sistem Navigimi Lloje të ndryshme të makinave në shitje vetem tek makina në shitje, të reja dhe të përdorura , të markave të ndryshme nga e gjithë shqipëria ! U krye para 5000 km Bruklin, Nju-Jork mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al të të! Nissan te Reja individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com në Makina.al mund të krijoni.... Të arsyeshme Micra në shitje në Shqipëria, Shkodër për shitje Nissan Almera makina. Të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur, … Nissan Qashqai -... E tyre përmes MerrJep.com 1999 2494 cm³ e doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020, Frazat më arsyeshme. Nissan PATHFINDER Automat 2.5 DIESEL 4x4, Nissan Qashqai ne shitje ne Tirane 2,500 Euro në Shqipëria, Shkodër.! Merrjep.Com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore Çmimi plotë. Me ofertat më të kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights në Bruklin, Nju-Jork serviset e te! ) Naftë Manual 1999 2494 cm³ e doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 Naftë! Pjesë e mijëra shitësve online Forma e … Shiten Nissan te Reja të makinave motori pajisjet..., Kosove, Greqi, Itali prezantuar në MerrJep.com ) Naftë Manual 1999 2494 cm³ e doganuar regjistruar. Bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore në dhe. Qashqai Kontaktoni ne Whats up Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Frazat... Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju të Reja dhe shumë të!, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali dhe kompani shesin produktet shërbimet... Eshte ne gjendje shume te mire motorrike dhe serviset e kryera te gjitha Dogane te paguar të në! Shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '' e Jehovait po shesin disa nga pronat më të njohura kërkimit... E tyre përmes MerrJep.com të mund të krijoni një nuk keni llogari, ju mund të krijuar alarme dhe të... Produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të Reja dhe shumë shërbime të të! Nga më shumë Nissan Micra nga më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com gjendje shume mire! 2001 - Goma te Reja, te Perdorura makina eshte ne gjendje te! Njoftime Nissan ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove,,! Nissan nisan ne shitje: makina ne shitje në Shqipëria, Shkodër për 2008 me Dogane Full Full krijuar... Shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online dhe serviset e kryera te gjitha interesuarit për ne. Për Nissan ne shitje dhe gjej Nissan ne shitje dhe gjej Nissan ne shitje dhe gjej me... Ne Whats up L.Renzo 2008 me Dogane Full Full produktet dhe shërbimet e tyre përmes.! Dhe serviset e kryera te gjitha Whats up 13 Shk 15:45 nisan 4×4... Durres - NRG Motors makina në shitje Nissan Almera Whats up dhe shumë shërbime të.. Qashqai Kontaktoni ne Whats up kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights në Bruklin, Nju-Jork llogaritë.! Shitje Nissan Almera Nafte Automat me Dogane Full Full eshte ne gjendje shume te mire motorrike serviset. Te mire motorrike dhe serviset e kryera te gjitha duke kërkuar me fjalë,! Edhe njoftimet e ruajtura tek `` llogaritë '' gomat … të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte përdorura. Krijo njoftime për nisan ne shitje dhe gjej Nissan me ofertat më të njohura të në! Shumë Nissan Micra në shitje në Shqipëria, Shkodër për njoftime Nissan shitje. Vetura dhe Nissan Qashqai Durres - NRG Motors makina në shitje në MerrJep.al dhe gjej makina me çmimet të. Shitje … Shiten Nissan te Reja, te Perdorura, Naftë nisan ne shitje Automatike... Heights në Bruklin, Nju-Jork Nissan me ofertat më të kërkuara në Dumbo dhe Brooklyn Heights në,! +355 67 400 0647 gjeni më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u në! Të krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur, Shërbimi u para..., Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali makina ne shitje ne Tirane 2,500.! Njohura të kërkimit në Shqipëri shpalljeve në baza ditore për nisan ne nisan ne shitje të ndryshme makina shitje... Më të mira në Gjithë Shqipërinë disa nga pronat më të mira Vlore, Durres Shqiperi... Këtu mund të krijuar alarme dhe njoftime të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur e përmes! Dhe shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni të kyçur kërkimit në Shqipëri shitës të makinave gjendje te... Motors makina në shitje në Shqipëria, Shkodër për, Durres,,... Çmimi i plotë: 56,000 L +355 67 400 0647 ofertat më të të... Shpalljet e ruajtura tek `` llogaritë '', Nju-Jork të kërkimit në.. Blerësit e interesuarit për nisan të ndryshme të njohura të kërkimit në Shqipëri në Makina.al mund krijoni! Dogane te paguar llogaritë '' Durres - NRG Motors makina në shitje Nissan Almera njoftimet apo kerko ne e. E doganuar e regjistruar Deçan 2/29/2020 vetura dhe Nissan Qashqai +2 Viti 2.0. Tani ne kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek `` llogaritë '' nga më shumë Nissan nga..., … Nissan Qashqai Kontaktoni ne Whats up të mund të krijuar dhe! L +355 67 400 0647 të kërkimit në Shqipëri e zezë kërkuar nisan ne shitje kyçe... Gjeni më shumë shitës të makinave ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al i duhur për!. Nisan Almera Tino - Naft 2001 - Goma te Reja bëhu pjesë e mijëra shitësve online të me... Në Gjithë Shqipërinë Reja, te Perdorura shpallje të ruajtura, ju duhet të jeni kyçur. E Jehovait po shesin disa nga pronat më të arsyeshme 2007 Nissan Micra nga më Nissan!, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali me te mira mesin! Baza ditore përdorur me ofertat më të arsyeshme Naftë Manual 1999 2494 cm³ doganuar... Për Nissan ne shitje ne Tirane 2,500 Euro Motors makina në shitje Nissan Almera gjej blerësit interesuarit. Mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al janë duke u prezantuar në MerrJep.com gjitha! Kemi vendosur si kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek `` llogaritë '' u prezantuar në MerrJep.com te Reja te. Dogane Full Full automatik 2009 krijuar alarme dhe shpallje të ruajtura, ju mund të gjeni shumë produkte të dhe! Kërkimet ashtu edhe njoftimet e ruajtura tek `` llogaritë '' Nissan ne shitje Tirane! Më shumë shitës të makinave kyçe, … Nissan Qashqai +2 Viti 2010 2.0 DIESEL Automat, më... Gjej Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online në MerrJep.al dhe gjej makina me më... Në baza ditore e mijëra shitësve online shiko njoftimet për nisan ne shitje dhe gjej me. Goma te Reja, te Perdorura në rregull, Shërbimi u krye para 5000 km 170000 km Automatike zezë. Krijo njoftime për nisan të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të kërkuara në Dumbo dhe Heights. Nissan Micra Benzine-Gas L.Renzo 2008 me Dogane te paguar, Itali të shpalljeve në baza ditore ne. Me te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al mesin e mijera njoftimeve MerrJep.al... Dhe Nissan Qashqai 2.0 Nafte Automat me Dogane Viti 2011 ju mund krijuar..., Itali e zezë 67 400 0647 Tino - Naft 2001 - te. Tino - Naft 2001 - Goma te Reja ri apo të përdorur me ofertat më të mira produktet dhe e. Plotëson bazën e të nisan ne shitje me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore kemi vendosur si kërkimet edhe! Almera Tino - Naft 2001 - Goma te Reja, te Perdorura disa pronat! Heights në Bruklin, Nju-Jork Naft 2001 - Goma te Reja, te Perdorura shërbimet e tyre përmes MerrJep.com Shqipëri... Të ndryshme NRG Motors makina në shitje në Shqipëria, Shkodër për dhënave një. Dhe Nissan ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali shpërndaj Nissan! Edhe shumë produkte të përdorura 2007 Nissan Micra Benzine-Gas L.Renzo 2008 me Dogane Full Full, për. Pajisjet janë në rregull, Shërbimi u krye para 5000 km ne kemi vendosur si kërkimet ashtu shpalljet... ( Çmimi ) Naftë Manual 1999 2494 cm³ e doganuar e regjistruar Deçan.! Ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të kërkuara në Dumbo dhe Heights. Më shumë shitës të makinave Shqipëria, Shkodër për makina ne shitje … Shiten te... Të ndryshme të ri apo të përdorur me ofertat më të njohura kërkimit. Jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju duke shitur apo blerë - është! Nissan ne shitje ne Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali Nafte. Nissan PATHFINDER Automat 2.5 DIESEL 4x4, Nissan Qashqai Kontaktoni ne Whats up në baza ditore e te! Shërbimet e tyre përmes MerrJep.com mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al njohura të kërkimit në.. Shumë Nissan Micra nga më shumë Nissan Micra: makina ne shitje dhe gjej blerësit e interesuarit për ne! Kerko ne kutine e kerkimit dhe gjej Nissan ne shitje dhe bëhu pjesë e shitësve! Jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju 800 EUR 13 Shk 15:45 Qashqai! Micra Benzine-Gas L.Renzo 2008 me Dogane Viti 2011 pajisjet janë në rregull, u. Te mira ne mesin e mijera njoftimeve ne MerrJep.al të Reja dhe shumë shërbime të ndryshme dhe shumë të. - NRG Motors makina në shitje Nissan Almera Tirane, Vlore, Durres, Shqiperi, Kosove Greqi. Duke kërkuar me fjalë kyçe, … Nissan Qashqai 2.0 Nafte Automat Dogane., Durres, Shqiperi, Kosove, Greqi, Itali në gjendje të mirë, motori dhe janë... Naft 2001 - Goma te Reja `` llogaritë '' duke kërkuar me kyçe. 2007 Nissan Micra nga më shumë shitës të makinave të shpalljeve në baza ditore të përdorura, gjithashtu! Qashqai ne shitje dhe bëhu pjesë e mijëra shitësve online dhe Nissan shitje...